NAWOZY 002       W dniu 3.11.2016 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z przedstawicielami Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie oraz firmy „ANWIL" z Włocławka. Tematyka spotkania dotyczyła „Stosowania nawozów we współczesnym rolnictwie". Poprowadzili je pracownicy z KCER w Brwinowie. Przekonywali oni słuchaczy o pozytywnych skutkach umiejętnego stosowania nawozów, obalając przy tym wiele krążących mitów. Młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w spotkaniu, zadając wiele pytań dotyczących metod i sposobów stosowania nawozów, a także ich rodzajów i jakości. Na koniec spotkania uczniowie uczestniczyli w mini konkursie wykazując się wiedzą dotyczącą stosowania nawozów. Ich aktywny udział został nagrodzony upominkami ufundowanymi przez firmę ANWIL S.A. w postaci pendriva, długopisów i folderów o nawożeniu. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie zdobyte wiadomości umiejętnie wykorzystają w pracy w swoich gospodarstwach.

NAWOZY 008.jpgNAWOZY 006.jpgNAWOZY 007.jpgNAWOZY 004.jpgNAWOZY 003.jpgNAWOZY 002.jpgNAWOZY 005.jpg